P.P.H.U. BADZIAK S.C. DOROTA BADZIAK, KRZYSZTOF BADZIAK, PRZEMYSŁAW BADZIAK
Opis Firmy
Badziak Producent Dodatków Krawieckich to firma z Łodzi, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości dodatków krawieckich i kaletniczych. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment produktów niezbędnych do wykańczania wyrobów włókienniczych. Dzięki zaawansowanej technologii oraz precyzyjnemu wykonaniu, dodatki takie jak klamry plastikowe, końcówki do sznurka, czy plomby odzieżowe spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Oferta firmy obejmuje również innowacyjne rozwiązania dla branży tekstylnej, takie jak regulatory plastikowe oraz stopery do sznurka, które pozwalają na precyzyjne dopasowanie i regulację elementów odzieży. Firma zapewnia różnorodność wzorów i kolorów, co zwiększa możliwości personalizacji projektów. Dzięki temu klienci mogą realizować swoje koncepcje z pełnym zachowaniem estetyki i funkcjonalności.
Badziak to także solidny dostawca wieszaków na ubrania i nap plastikowych, które doskonale sprawdzają się zarówno w projektach indywidualnych, jak i produkcji seryjnej. Zaangażowanie w jakość oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że dodatki te są nie tylko trwałe, ale również estetycznie wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do skorzystania z bogatego doświadczenia w dziedzinie wyrobów pasmanteryjnych i kaletniczych.
Dane Rejestrowe
| NIP | 7290006048 | 
| REGON | 4357673 | 
| Data powstania | 1991-01-28 | 
| Start działalności | 1991-01-28 | 
Adresy i Lokalizacje
Łódź, Widna
+48426813386
Kody PKD
- 2229Z - PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH
 - 4690Z - SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
 - 4791Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
 
Systemy CMS
Zrzut Ekranu Strony